Nasza strona korzysta z plików cookie - dowiedz się więcej.
A+ A-

Projekt "Przedszkola"

Kolejne pomoce i materiały dydaktyczne dla przedszkolaków

W ramach realizowanego projektu ,,Nowoczesne przedszkola w Gminie Radymno”, Gmina Radymno w ostatnim czasie po raz kolejny doposażyła 3 oddziały przedszkolne w Ostrowie, Skołoszowie i Duńkowicach. Tym razem dzieci otrzymały materiały dydaktyczne, które można wykorzystać przy dodatkowych zajęciach, takie jak  specjalistyczne książki pomocne w pracy dydaktycznej, instrumenty muzyczne, pomoce logopedyczne oraz materiały plastyczne. Dzieci jednak najbardziej ucieszyły się z kolorowych strojów, które będą mogły wykorzystać na różnego rodzaju przedstawieniach: stroje krakowskie, stroje na jasełka, a także te z popularnych bajek jak np., Królewna Śnieżka.

Pan Wójt Bogdan Szylar osobiście wręczył uradowanym dzieciom nowe pomoce, a radości przy rozpakowywaniu nie było końca. Teraz czekamy na przedstawienia naszych małych artystów…

Przeczytaj cały artykuł

Nabór do nowo otwartych miejsc wychowania przedszkolnego.

Przeczytaj cały artykuł

Nowoczesne przedszkola w gminie Radymno

Przeczytaj cały artykuł

Informacja z naboru - NOWOCZESNE Przedszkola

Przeczytaj cały artykuł

Nabory na wolne stanowiska pracy dla nauczyciela oraz pomoc nauczyciela w oddziałach przedszkolnych.

W ramach realizacji projektu ,,Nowoczesne przedszkola w Gminie Radymno”, Dyrektorzy Zespołu Szkół w Ostrowie, Skołoszowie i Duńkowicach ogłaszają nabory na wolne stanowiska pracy dla nauczyciela oraz pomoc nauczyciela w oddziałach przedszkolnych.

Duńkowice:

Pomoc nauczyciela

Nauczyciel przedszkola

 

Skołoszów:

Pomoc nauczyciela

Nauczyciel przedszkola

 

Ostrów:

Pomoc nauczyciela

Nauczyciel przedszkola

 

 

Przeczytaj cały artykuł

Nasz projekt Nowoczesne przedszkola w Gminie Radymno wybrany do dofinansowania.

Z wielką satysfakcją przyjęliśmy wiadomość o tym, iż  nasz projekt  ,,Nowoczesne przedszkola w gminie Radymno” został wybrany do dofinansowania przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie w ramach działania 9.1. Rozwój edukacji przedszkolnej, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego 2014-2020.

Dzięki projektowi zostanie utworzone 75 miejsc przedszkolnych w oddziałach w Duńkowicach, Skołoszowie i Ostrowie dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Przedszkola zostaną wyposażone w nowoczesny sprzęt, materiały edukacyjne, zabawki, a dzieciom zostanie zapewniona bezpłatna profesjonalna opieka wraz z atrakcyjnymi zajęciami dodatkowymi, które będą rozwijać zainteresowania maluchów.

Aktualnie trwają intensywne prace przygotowawcze w celu uruchomienia nowych oddziałów przedszkolnych. 

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja do przedszkoli rozpocznie się w miesiącu sierpniu.

Więcej informacji można zasięgnąć u Dyrektorów szkół lub też w Urzędzie Gminy Radymno, kontaktując się pod nr tel. 16 628 11 38 (wew. 31- Beata Gałęza lub 40 – Monika Kopacz)

Przeczytaj cały artykuł