Nasza strona korzysta z plików cookie - dowiedz się więcej.
A+ A-

XLII sesja zwyczajna Rady Gminy Radymno

Dodano: 9 miesięcy temu (22.09.2017, o godzinie 07:27)

Porządek obrad XLII sesji zwyczajnej Rady Gminy Radymno, która odbędzie się w dniu 28 września 2017 r. o godzinie 8.00

 

  1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przyjęcie protokołów z poprzednich sesji.    (Nr XL,  Nr XLI)
  3. Sprawozdanie Wójta Gminy z działalności za okres między sesjami.
  4. Sprawozdania Komisji stałych Rady Gminy Radymno z działalności za okres między sesjami.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Gminy na 2017 r.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Zespołu Szkół w Chotyńcu       w skład którego wchodzi jedynie Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Szkołę Podstawową w Chotyńcu.  
  7. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia  przekształcenia Zespołu Szkół w Duńkowicach im. Wojsk Ochrony Pogranicza w skład którego wchodzi jedynie Szkoła Podstawowa         i Gimnazjum w Szkołę Podstawową w Duńkowicach im. Wojsk Ochrony Pogranicza.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Zespołu Szkół w Korczowej     w skład którego wchodzi jedynie Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Szkołę Podstawową w Korczowej.  
  9. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Zespołu Szkół w Łazach im. Straży Granicznej w skład którego wchodzi jedynie Szkoła Podstawowa i Gimnazjum      w Szkołę Podstawową w Łazach im. Straży Granicznej.

10. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Zespołu Szkół w Nienowicach im. hr. Aleksandra Fredry w skład którego wchodzi jedynie Szkoła Podstawowa                  i Gimnazjum w Szkołę Podstawową w Nienowicach im. hr. Aleksandra Fredry.

11. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Zespołu Szkół w Ostrowie        w skład którego wchodzi jedynie Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Szkołę Podstawową w Ostrowie.  

12. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Zespołu Szkół w Skołoszowie  w skład którego wchodzi jedynie Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Szkołę Podstawową w Skołoszowie.  

13. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Zespołu Szkół w Sośnicy          w skład którego wchodzi jedynie Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Szkołę Podstawową w Sośnicy.  

14. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Zespołu Szkół w Świętem         w skład którego wchodzi jedynie Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Szkołę Podstawową w Świętem.  

15. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne obciążenie nieruchomości stanowiącej własność Gminy Radymno w miejscowości Ostrów.

16. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości położonych obręb Duńkowice.

17. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Gminy Radymno położonej w miejscowości Skołoszów.

18. Zapytania Radnych.

19. Odpowiedzi na zapytania zgłoszone na poprzedniej sesji.

20. Wolne wnioski i informacje.

21. Zamknięcie obrad XLII sesji zwyczajnej Rady Gminy Radymno.

 

Kliknij, aby wyświetlić projekty uchwał (pdf)

Kliknij, aby wyświetlić projekty uchwał cz.2 (pdf)

Wróć do kategorii Ogłoszenia