Nasza strona korzysta z plików cookie - dowiedz się więcej.
A+ A-

Warsztaty AIESEC

Dodano: 8 miesięcy temu (01.10.2018, o godzinie 08:35)

AIESEC to międzynarodowy program, który umożliwia różnym organizacjom współpracować z młodymi ludźmi z całego świata.  Projekty mają na celu rozwiązanie kulturowych, ekonomicznych, społecznych i ekologicznych problemów współczesnego Świata.

 Projekty AIESEC wspierają Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ

 http://www.un.org.pl/

Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu również dołączył do współpracy z tą organizacją.               

Przez dwa tygodnie w swoich murach goszczą  Margareth Wita Avelyn z Indonezji oraz Teonę Marakvelidze z Gruzji.

W dniu 27 września uczestniczki programu AIESEC oraz przedstawiciele uczniów ZSDGiL wraz z opiekunem przeprowadzą warsztaty z uczniami Szkoły Podstawowej w Duńkowicach.

W warsztatach AIESEC wzięły udział klasy VIII Szkoły Podstawowej i klasa III Gimnazjum. Studentki z Indonezji – Margareth    i Gruzji – Teona dla uczniów prowadziły warsztaty w języku angielskim. W trakcie warsztatów dla sprawdzenia zrozumienia języka angielskiego przeprowadzono quiz – dwoje uczniów wygrało koszulki z logo ZSDGiL w Jarosławiu . Uczestnicy warsztatów odwiedzili również nasze przedszkole, a po słodkim poczęstunku zwiedzili Nowy Plac Zabaw .

Uczniowie klasy VIII Szkoły Podstawowej i klasy III Gimnazjum w ramach rewizyty ( druga część warsztatów ) odwiedzą Jarosław w listopadzie bieżącego roku .

 

Wróć do kategorii Aktualności