Nasza strona korzysta z plików cookie - dowiedz się więcej.
A+ A-

Uroczysta Sesja Opłatkowa

Dodano: 5 miesięcy temu (21.12.2018, o godzinie 11:16)

           21 grudnia 2018r. w Sali Narad Urzędu Gminy Radymno po części roboczej, w której został uchwalony budżet Gminy na 2019r., o godz. 12.00 odbyła się sesja opłatkowa związana z podsumowaniem mijającego roku i zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.  Była to doskonała okazja do złożenia sobie przez biorących w niej udział życzeń.
          Na tę uroczystość przybyli licznie zgromadzeni goście: Mariusz Król Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Tadeusz Chrzan Starosta Jarosławski, mł. insp. Mariusz Rabka Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu, kap. SG zastępca komendanta Placówki SG w Korczowej Stanisław Hasiak, asp. szt. Wiesław Łyżeń Komendant Komisariatu Policji w Radymnie, Mieczysław Pizurny Burmistrz Miasta Radymno, Bogusław Słabicki Wójt Gminy Orły, Grzegorz Błaszczyk Prezes Zarządu Miejsko – Gminnego OSP RP, Barbara Stawarz i Marek Kisielewicz Radni Powiatu Jarosławskiego, Joanna Szyłyga Dyrektor DPS w Sośnicy oraz Mariusz Wygnaniec Dyrektor DPS w Moszczanach. Wśród przybyłych gości nie zabrakło również: Dyrektorów Szkół Podstawowych Gminy Radymno, radnych z przewodniczącym Janem Fusiek na czele, sołtysów i pracowników Urzędu Gminy.  Swoją obecnością Gminę zaszczycili również ks. Robert Łuc Proboszcz Parafii w Ostrowie oraz ks. Adam Dziadowicz Proboszcz Parafii w Sośnicy.
          Sesję otworzył Przewodniczący Rady Gminy, po czym głos oddał gospodarzowi miejsca Wójtowi Bogdanowi Szylarowi, który serdecznie przywitał przybyłych gości oraz złożył wszystkim życzenia świąteczne dodając, iż „Ufa, że z Bożą pomocą  przy ludzkiej życzliwości, wsparciu, zaangażowaniu i cennym wskazówkom wielu osób nowy 2019r. będzie równie bogaty w liczne zadania inwestycyjne mające istotny wpływ na polepszenia życia mieszkańców Gminy – Naszej Małej Ojczyzny…”.   
Nie obyło się także bez życzeń od zaproszonych gości, wspólnej modlitwy  i co najważniejsze symbolicznego przełamania się opłatkiem.  Świąteczny charakter spotkania podkreślił koncert kolęd w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Korczowej.

Wróć do kategorii Aktualności