Nasza strona korzysta z plików cookie - dowiedz się więcej.
A+ A-

Dzień Kobiet w świetlicy wiejskiej w Zabłotcach

Dodano: 2 miesiące temu (11.03.2019, o godzinie 12:44)

„Być kobietą, być kobietą, o tym marzę będąc dzieckiem...”

        Świetlica wiejska w Zabłotcach to kolejne miejsce w Gminie Radymno, gdzie 10 marca 2019r. o godz.16.00 świętowano Dzień Kobiet.
W niezwykle miłej atmosferze czas spędziły mieszkanki wsi Zabłotce, które przyjęły zaproszenie sołtysa – Józefa Brody i rady sołeckiej  na spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Na uroczystość zaproszono także: Wójta Gminy Radymno Bogdana Szylara z żoną i córką Oliwką,Skarbnik Gminy Radymno - Lucynę Pirutę oraz Radną Gminy Radymno - Annę Niećko.
    Część oficjalną uroczystości rozpoczął sołtys wsi składając wspólnie z Wójtem  Bogdanem Szylarem zgromadzonym na uroczystości Paniom serdeczne życzenia. Wszystkie Panie, sołtys obdarował symboliczną różą, zaś Wójt słodkością w postaci czekolad. Najstarsza z przybyłych na tę uroczystość reprezentantka płci pięknej: 84 – letnia Pani Bronisława otrzymała upominek od włodarza Gminy.
Spotkanie przebiegało przy kawie i słodkościach, które czekały przygotowane na każdą z Pań. W doborowym towarzystwie, z uśmiechem „od ucha, do ucha” bawiły się Panie w dniu swojego święta we własnym gronie. Tego dnia każda kobieta mogła czuć się wyjątkowo, również za sprawą Panów, którzy zapewnili Paniom fachową obsługę.

Nie ulega wątpliwości, że uroczystość była udana i … do zobaczenia za rok!

Wróć do kategorii Aktualności