Nasza strona korzysta z plików cookie - dowiedz się więcej.
A+ A-

Aktualności

Orszak Trzech Króli w Skołoszowie

 

Przeczytaj cały artykuł

Spotkanie autorskie z krakowską pisarką Aleksandrą Zaprutko- Janicką w Szkole Podstawowej w Chotyńcu.

Przeczytaj cały artykuł

Gmina dofinansowała zakup radiowozu dla Policji

45 nowych pojazdów o wartości ponad 3,2 mln złotych, przekazano dziś do komend, komisariatów i posterunków Policji na Podkarpaciu. To efekt współdziałania władz państwowych i samorządowych. 30 radiowozów w połowie sfinansowały samorządy powiatów, miast i gmin. Pozostałe środki pochodzą z budżetu państwa, w ramach Programu Modernizacji Policji na lata 2017-2020.

Kliknij, aby przejść do artykułu

Przeczytaj cały artykuł

Życzenia Bożonarodzeniowe.

Przeczytaj cały artykuł

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Radymnie i Jarosławiu.

Przeczytaj cały artykuł

PODSUMOWANIE INWESTYCJI W 2017 ROKU

PODSUMOWANIE INWESTYCJI W2017 ROKU

 

  Gmina Radymno w 2017 roku przeznaczyła spore środki na realizację wielu inwestycji. Wśród nich dominowały prace w zakresie infrastruktury drogowej oraz inwestycje w obiekty szkolne. Nie zabrakło jednak wielu przedsięwzięć poprawiających jakość życia mieszkańców, takich jak budowa placów zabaw czy dokończenie kaplicy cmentarnej. Cześć zadań została zrealizowana dzięki środkom zewnętrznym, o które Gmina skutecznie aplikuje. Wójt Gminy Radymno Pan Bogdan Szylar podkreśla, że mimo dużej powierzchni gminy w każdej miejscowości udało się poprawić infrastrukturę i tym samym przyczynić do polepszenia standardu życia mieszkańców Gminy Radymno.

 

Przeczytaj cały artykuł

Wypadek masowy w warunkach zimowych – ĆWICZENIA

W dniu 14 grudnia 2017 r. na drodze gminnej między miejscowością Chotyniec a MOP w kierunku Korczowej zostały przeprowadzone ćwiczenia pt. „Wypadek masowy w warunkach zimowych”. 

Przeczytaj cały artykuł

Spotkanie opłatkowe w Urzędzie Gminy Radymno.

Przeczytaj cały artykuł